Wydarzenia

Strona główna / Wydarzenia / Siedmioro nowych Visiting Fellows w IRWiR PAN, członków Polish Food Systems LAB

Z przyjemnością informujemy, że siedmioro wybitnych badaczy i ekspertów z renomowanych ośrodków naukowych oraz instytucji europejskich otrzymało status Visiting Fellow w Instytucie Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk. Nowo mianowani Visiting Fellows są jednocześnie członkami Polish Food Systems LAB - platformy badawczej poświęconej nauce o systemach żywnościowych.

 

Przyznanie statusu Visiting Fellow jest wyrazem uznania dla dotychczasowej współpracy naukowej oraz stwarza możliwości dalszego rozwijania wspólnych badań, wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze rozwoju obszarów wiejskich, rolnictwa i systemów żywnościowych.

 

Do grona Visiting Fellows IRWiR PAN dołączyli:

  • Dr Eduardo Muniz Pereira Urias – Assistant Professor, Athena Institute / Network Institute, Vrije Universiteit Amsterdam (Holandia)
  • Prof. Emil Erjavec – University of Ljubljana (Słowenia)
  • Dr Ilona Rac – Assistant Professor and Researcher, Biotechnical Faculty, University of Ljubljana (Słowenia)
  • Dr Lidija Maurović Košćak – Head of Department for Development, Croatian Agency for Agriculture and Food (Chorwacja)
  • Dr Mareike Pampus – Martin Luther University Halle-Wittenberg (Niemcy)
  • Dr Peter Noy – Director, Food Systems Institute, University of Nottingham (Wielka Brytania)
  • Prof. Silvia Scaramuzzi – Associate Professor, University of Florence (Włochy)
  •  

Cieszymy się na dalszą współpracę z naszymi Visiting Fellows - wspólne projekty badawcze, publikacje naukowe oraz wymianę doświadczeń, które przyczynią się do rozwoju badań prowadzonych w IRWiR PAN oraz do dalszego rozwoju Polish Food Systems LAB.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nowo mianowanym Visiting Fellows i witamy ich w społeczności naszego Instytutu.

 

visiting_fellows_irwir_pan 

 

Powrót