Wydarzenia

Strona główna / Wydarzenia / Konferencja naukowa pt. „Polska-UK: współpraca w nowych warunkach”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowej organizowanej wspólnie przez IRWIR PAN, WNE UW oraz Ambasadę Wielkiej Brytanii w Warszawie.

Konferencja naukowa pt. „Polska-UK: współpraca w nowych warunkach” jest poświęcona zagadnieniom współpracy Polski z Wielką Brytanią w nowych warunkach politycznych i gospodarczych, jak również konsekwencjom brexitu dla Europy Środkowej i Wschodniej.

Konferencja odbędzie się 23 listopada 2021 r. w godzinach 9.30-14:10 w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica (ul. Nowy Świat 72, Warszawa). Program konferencji dostępny jest pod linkiem: https://cutt.ly/ZTiZdlD.

Rejestracja udziału w konferencji jest możliwa przez wypełnienie formularza: https://cutt.ly/2TiLGww.

Niezbędnym warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przestrzeganie norm sanitarnych obowiązujących w okresie pandemii. Wszyscy uczestnicy powinni posiadać maseczki ochronne i przestrzegać zasad sanitarnych określonych przez Organizatorów.

Ze względu na możliwe zmiany sytuacji epidemiologicznej istnieje możliwość przeprowadzenia konferencji w formie zdalnej na platformie ZOOM. W przypadku podjęcia przez Organizatorów takiej decyzji odpowiednia informacja będzie przekazana drogą elektroniczną wszystkim zarejestrowanym uczestnikom najpóźniej do dnia 19.11.2021 r.

Powrót