Wydarzenia

Strona główna / Wydarzenia Zakład / Zapraszamy na konferencję: "Polska wieś i polskie rolnictwo - 20 lat w Unii Europejskiej"

Zapraszamy na konferencję: "Polska wieś i polskie rolnictwo - 20 lat w Unii Europejskiej"

W maju przypada wyjątkowa rocznica - 20 lat od momentu, gdy Polska stała się częścią Unii Europejskiej. W obliczu tego ważnego jubileuszu, Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk (IRWiR PAN) postanowił zorganizować konferencję, która będzie platformą do wymiany doświadczeń i poglądów na temat przemian, jakie zaszły w polskim rolnictwie i na wsi od momentu wstąpienia do Unii Europejskiej.

 

Serdecznie zapraszamy 27 maja 2024 roku na wydarzenie pt. "Polska wieś i polskie rolnictwo - 20 lat w Unii Europejskiej" pod patronatem trzech Ministerstw - Rolnictwa i Rozwoju WsiFunduszy i Polityki RegionalnejRozwoju i Technologii - do Pałacu Staszica w Warszawie. Konferencja ta będzie poświęcona wielowymiarowej analizie efektów członkostwa Polski w UE,  która rzuci światło na ewolucję polskiego rolnictwa i życia wiejskiego w ciągu tych dwóch dekad.


Jednym z głównych punktów konferencji będzie prezentacja monografii, która gromadzi wiedzę i analizy wybitnych ekspertów w tematyce rozwoju wsi i rolnictwa. Monografia ta zostanie udostępniona uczestnikom wydarzenia, stanowiąc cenne źródło informacji na temat zmian, jakie zaszły zarówno w samym sektorze rolnym, jaki na obszarach wiejskich Polski jako miejsca życia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na tę wyjątkową konferencję, która będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

 

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest TUTAJ

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 20 maja br. na formularzu rejestracyjnym dostępnym pod linkiem: TUTAJ

 

 

 

 

 

KONFERENCJA OBJĘTA PATRONATEM

 

 

 

Powrót